GLUKOMANNAN 3000 – I NIE PODJADASZ!
Odchudzanie

GLUKOMANNAN 3000 – I NIE PODJADASZ!

glukomannan-x1 plPodjadać uwielbia większość z nas, wydaje nam się, że malutki wafelek lub ciasteczko do kawy to nic strasznego. Niestety po pewnym czasie sięganie po przekąski wchodzi nam w nawyk a to robi się już niebezpieczne. Przekąski, po które najczęściej sięgamy to produkty wysokokaloryczne np. chipsy, ciastka, które oprócz kalorii nie wnoszą nic pozytywnego do naszej diety. Stałe podjadanie prowadzi do spożywania nadmiernej ilości kalorii, to zaś do nadwagi a w konsekwencji nawet do otyłości. Nie podjadaj! Pilnuj się! Łatwo powiedzieć… Co jednak jeżeli nie możemy się powstrzymać? Warto wtedy naszą słabą silną wolę wspomóc odpowiednim suplementem diety. Glukomannan 3000 to suplement dzięki, któremu ograniczysz podjadanie między posiłkami, sięganie po słodycze a także zredukujesz uczucie głodu, które towarzyszy podczas odchudzania. Glukomannan 3000 pomaga w szybkiej utracie wagi i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Naturalne składniki

Substancją aktywną Glukomannan 3000 jest rozpuszczalny błonnik, który uzyskuje się z rośliny zwanej Amorphophallus konjac. Jego główne działanie polega na tym, że wypełnia żołądek co daje uczucie sytości nawet przez kilka godzin!! Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które bardzo rzadko odczuwają ten stan, przez co regularnie podjadają między posiłkami. Właściwości glukomannanu umożliwiają skuteczne a zarazem bezpieczne zrzucenie zbędnych kilogramów.

Zaskocz innych swoją sylwetką!

Wiele badań naukowych potwierdza skuteczność Glukomannanu. Jedno z nich przeprowadzono na osobach starszych w liczbie ok. 165 mężczyzn i kobiet. Podawano im placebo lub mieszaninę glukomannanu, gumy guar, alginian (pochodzącej z wodorostów) przez ok 5 tygodni. Tabletki z włókna były zażywane 15 minut przed posiłkiem, i dodatkowo ok 3 godz po posiłku. Wszystkie produkty glukomannanu przyczyniły się do utraty masy ciała w porównaniu do grupy osób przyjmujących placebo. Wypróbuj zatem Glukomannan 3000 i ciesz się sylwetką swoich marzeń.

Dlaczego Glukomannan 3000?Glukomannan 3000

  • skuteczna i szybka utrata wagi

  • lepsza przemiana materii, brak zaparć

  • brak efektu jo-jo

  • poprawa samopoczucia i wyglądu

  • nie podjadasz

  • żadnych efektów ubocznych

  • naturalne wsparcie organizmu

Produkcja Glukomannan 3000 odbywa się w polskim laboratorium zgodnie z panującymi normami i standardami. Produkt oryginalny, zarejestrowany na podstawie procedury Głównego Inspektoratu Sanitarnego znajdziesz na stronie producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *