Rozmiar penisa
Rozmiar penisa

Rozmiar penisa

Rozmiar penisa – jaki ją zaspokoi?

Rozmiar penisa stanowi istotny element udanego pożycia seksualnego. Jakich rozmiarów penis zadowoli kobietę?

rozmiar-penisa

Rozmiar penisa jest sprawą krępującą, pytając mężczyznę bezpośrednio o wymiar członka, na pewno doda sobie on kilka centymetrów.  Dlaczego tak się dzieje? Trudno powiedzieć być może dlatego, że niektórym sporo brakuje by osiągnąć średnią krajową.

Statystyczny Polak według  prowadzonych ankiet ma penisa, który ma 15 – 17 cm.  Penis takich rozmiarów jest w stanie sprawić odpowiednią radość kobiecie.

Jak zwiększyć rozmiar penisa?

Mężczyźni, których natura obdarzyła mniej hojnie, też mogą powiększyć swojego penisa! Członek zbudowany jest z ciał jamistych, na które można oddziaływać tabletkami. Wtedy do penisa napływa odpowiednia ilość krwi, która napiera na ciała jamiste aby powiększyć i pogrubić penisa.

Cenionymi na rynku od lat są kapsułki Penihuge. To jest produkt, który zawiera sprawdzone składniki, które działaniem ukierunkowane są na porost penisa i jego pogrubienie.

Duży i gruby członek dobrze sprawdza się w łóżku. Nie ma takiej kobiety, która wolałaby faceta z małym penisem. No chyba, że zarabiałby fortunę.  Budowa damskich narządów płciowych w tym sromu jest taka, że układ mięśni i włókien elastycznych dostosuje się do każdej wielkości penisa. Pochwa jest rozciągliwa! Dostosowana odpowiednio do porodu dziecka. Dlatego każda kobieta wybiera mężczyznę z większym członkiem, jeśli ma taki wybór.

Kobiety, które nie są zaspokajane w łóżku często udają orgazm lub unikają stosunku seksualnego. Jeśli kobieta sama nie inicjuje seksu być może jest to tego przyczyną. Trudno jest zapytać swoją kobietę wprost, czy zadowala ją obecny rozmiar penisa. Jeśli facet ma małego, kobieta zazwyczaj powie, że jest ok – bo tak nakazuje jej grzeczność, aby go nie obrazić.

  • Jak zmierzyć penisa?

Jeśli, któryś z mężczyzn chciałby zmierzyć swojego członka przedstawiamy metodę mierzenia. Pomiar długości penisa zaczyna się od kości łonowej do czubka żołędzi. Do pomiaru nie wlicza się napletka.

Pomiar jego szerokości wykonuje się u podstawy penisa mniej więcej w połowie jego długości.

 

 

1 thought on “Rozmiar penisa”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *